Sağlık, Sağlık Turizmi, Mobil Sağlık, Telekomünikasyon, Bilişim, Teknoloji, Wellness ve Eğitim sektörlerinde iş ortaklarına ve işletmelere stratejik iş projeleri geliştirmek üzere 2012 yılında kurulmuştur.

Uzun yıllar elde ettiği sektör tecrübelerini, katma değerli hizmetler vizyonuyla, iş ortakları ve işletmelere rekabet güçlerini arttıracak, en güvenilir, en doğru, en kaliteli teknolojik çözümlerle sunmaktadır.

Sağlık kurumlarını bütünleşik bir yapı içerisinde diğer kurum ve kuruluşlarla bir araya getirerek global başarılar elde etmeyi hedeflemektedir.

MarlinPlus; mobil teknolojilerle desteklenen yenilikçi, yaratıcı ve özgün çözümlerle kronik hastalık takip sistemleri, on-line sağlık projeleri, web tabanlı sağlık projeleri, on-line medikal kulüp, mobil hasta kayıt sistemleri v.b. birçok inovatif projeyi hayata geçirmektedir.

Faaliyet Alanları

Kronik hastalık takip sistemleri (Diyabet, Tansiyon, Kardiyoloji, Astım, KOAH, v.b.)

Hastalık takip sistemleri

Entegre IOT tabanlı sağlık turizmi projesi

Sağlık yatırımları (Wellness)

Sektörel yayıncılık

Medikal kulüp

IOT tabanlı projeler

Platform yönetimi

Big data projeleri

Wellness projeleri

Sağlık yönetimi eğitimleri ve ulusal kongreler

Sağlık sektörünü Türkiye de ve uluşlararası arena da başarıya taşıyacak her proje ve planın mimarı olmak.

Kuruluşundan bu yana MarlinPlus, iş birliktelikleri ve faaliyetlerinde inovasyon, strateji, uzmanlık, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık, birlik ve bütünlük gibi başarının temelini oluşturan ilkeleri esas almıştır. Bu değerler tüm iş birlikteliklerinde alınan her iş kararına rehberlik etmektedir.

Keyif alalım

Dâhil olalım

Paylaşalım

Sahiplenelim

Mütevazi davranalım

Saygılı olalım

Adil olalım

Açık olalım

Yapalım

Hayal edelim

Hızlı olalım

Verimli olalım

İlerleyelim

Cesaretli olalım

Heyecanla çalışalım

Verimli ve dinamik öğrenelim